Wilgoć jest bez wątpienia jednym z największych wrogów zdrowia budynku. Nie jest to bynajmniej metafora. Zawilgocone ściany są zagrożeniem zarówno dla samej konstrukcji budynku, jak i dla osób w nim mieszkających lub użytkujących. Izolacja pozioma budynku to innowacyjna metoda osuszania, dzięki której można zapomnieć o zawilgoconych ścianach.

Teraz możesz przestać się martwić o wilgoć.

Cegła i zaprawa murarska są tak stare jak piramidy. I tak długo jak istniały, wilgoć była nieuniknionym produktem ubocznym mieszkania w budynku.

Ale już nie teraz! Nowoczesne techniki izolacyjne sprawiły, że problemy związane z wilgocią należą do przeszłości dla tych, którzy żyją z wysoko podniesioną głową, nawet jeśli znajdują się poniżej poziomu gruntu lub na ścianach fundamentowych. Stosowane metody to pozioma izolacja iniekcyjna – najnowocześniejsza technika, która zapewnia doskonałe rezultaty za każdym razem!

Gdzie izolacja ma zastosowanie?

Wilgoć może być prawdziwym problemem w każdym budynku. Ale z izolacją poziomą nie ma szans. Dzieje się tak dlatego, że kiedy eksperci przyjdą i zajmą się każdym projektem. Pozioma izolacja jest znana z tego, że niszczy wilgoć przed ponownym dotknięciem ścian poprzez natryskiwanie materiału przeciwwilgociowego w ich głąb. Ten proces również nie zajmuje dużo więcej czasu: w rzeczywistości możesz potrzebować tylko jednego dnia przestoju!

Izolacja pionowa może być stosowana w wielu sytuacjach. W starym budownictwie częstym problemem jest to, że wilgoć pojawia się na ścianach, powodując uszkodzenia zarówno ich, jak i innych części budynku. Z izolacją pionową otrzymujesz doskonały sposób na rozwiązanie tego problemu. Podczas wykonywania izolacji pionowej w Twoim domu lub firmie, nie tylko zmiejsza się przeciągi i zimne miejsca, ale także pomaga się zatrzymać wilgoć przed wkradaniem się do szczelin w ścianie.

Pozioma izolacja rozwiązaniem problemu

Izolacja pozioma budynku metodą iniekcji niskociśnieniowej pozwoli na prawidłowe osuszanie, które często jest jedynym sposobem na rozwiązanie problemu. I naprawdę nie ma sensu wprowadzać innych metod osuszania zawilgoconych ścian, jeśli najpierw nie usunie się przyczyny, która de facto będzie prowadzić do zawilgocenia ścian przez cały czas – to proste i oczywiste. Decydując się na iniekcję niskociśnieniową, można pośrednio również zmniejszyć ryzyko rozwoju pleśni i grzybów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *